Kurban Bayramına bir gün kala, Aydın Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde yoğunluk yaşanıyor.

Aydın Otogarında Bayram Yoğunluğu 1

Vatandaşlar bayram tatilini aileleriyle geçirmek için günler öncesinden biletlerini temin etse de, firma yetkilileri yoğunluktan dolayı son güne kalanları mağdur etmemek için imkanlar dahilinde ek seferler düzenliyor.

Aydın Otogarında Bayram Yoğunluğu 4 Otobüs terminalinde ayrılan bir otobüs yerine hemen diğeri gelirken, peronlar otobüs ve insanlarla dolup taşıyor.

Aydın Otogarında Bayram Yoğunluğu 2Yolcuların sevdiklerine kavuşacak olmanın heyecanı ve telaşı, otogarda renkli görüntülere sahne oluyor. Trafik ekipleri de terminalde denetimler yaparak vatandaşın huzur ve güven içerisinde kazasız bir bayram geçirmeleri için çalışıyor.

Aydın Otogarında Bayram Yoğunluğu 3

Aydın'da jandarma ekipleri uyuşturucuya geçit vermiyor Aydın'da jandarma ekipleri uyuşturucuya geçit vermiyorBayram tatili dolayısıyla memleketi olan Antalya'daki ailesinin yanına gidecek olan Ali Aydın, “Bayramda ailemle birlikte olacağım için çok mutluyum.

Aydın Otogarında Bayram YoğunluğuBiletimi son güne bırakmadan günler öncesinden almıştım. İyi ki de almışım, görüldüğü gibi yoğun bir araç ve insan trafiği var. İnşallah kazasız belasız, can kayıplarının yaşanmadığı bir bayram yaşarız" dedi.

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır.