9 saat önce Aydın Haberleri

Kuşadası Belediyesi, yapımını tamamladığı yeni parklarda Türkiye’nin öncü kadınlarının isimlerini yaşatacak. Kuşadası Belediye Meclisi tarafından alınan kararla mesleki, akademik ve sanatsal olarak ilklere imza atmış Cumhuriyet kadınlarının isimleri farklı mahallelerdeki 14 parka verilecek.

9 saat önce Aydın Haberleri

Kuşadası Belediyesi, halk sağlığını tehdit eden sinek ve haşerelere karşı vektörel mücadelesini aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kentin farklı noktalarında periyodik olarak ilaçlama çalışması yürütüyor.

9 saat önce Aydın Haberleri

Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GESİFED) Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Urhan ile GESİFED Yönetim Kurulu üyeleri Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na nezaket ziyaretinde bulundu.

10 saat önce Aydın Haberleri

Aydın’da bu yıl 11’ncisi düzenlenen Uluslararası Tarım, Gıda Ve Hayvancılık Fuarı’nda,  Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin açtığı stant yoğun ilgi gördü. Yüzlerce markanın bulunduğu fuarda Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin drone ile gübre uygulama, hayvancılık ve arıcılık alanındaki destekleri ve Halk Ege Et’in çalışmaları vatandaşlardan büyük beğeni topladı.

11 saat önce Aydın Haberleri

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde ‘hanutçuluğun önlenmesine’ yönelik yapılan toplantıda önemli kararlar alındı. Kuşadası Öğretmenevi’nde düzenlenen İlçe Danışma Kurulu Toplantısı’nda yerli ve yabancı turistleri rahatsız eden esnafın iş yerinin kapatılmasını da içeren bir dizi karar alındı.

12 saat önce Aydın Haberleri

Kuşadası Körfezi’nde meydana gelen 4,4 büyüklüğündeki depremin ardından vatandaşlar tedirgin oldu. Depremin ardından Yer bilimci Prof.Dr Naci Görür ve Prof. Övgün Ahmet Ercan’dan peş peşe açıklama geldi.

12 saat önce Asayiş

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde yaşayan Aydın eski Belediye Başkan Yardımcısı, iş insanı Alaattin Hepduman hayatını kaybetti.

12 saat önce Aydın Haberleri

Efeler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, rutin olarak yaptıkları çöp toplama ve çevre temizliği çalışmalarının yanı sıra ilçe genelindeki çöp konteynerlerini de yıkayıp dezenfekte ediyor.

15 saat önce Asayiş

AYDIN’IN KUŞADASI İLÇESİNDE, BİR EĞLENCE MEKANINDA İDDİAYA GÖRE HESAP YÜZÜNDEN ÇIKAN KAVGA SONRASI UZUN NAMLULU SİLAHLARLA MEKANI BASAN VE GÖZALTINA ALINAN 6 ŞÜPHELİ, İŞLEMLERİNİN ARDINDAN ADLİYEYE SEVK EDİLDİ.

15 saat önce Aydın Haberleri

AYDIN'DA METEOROLOJİDEN YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE GECE SAATLERİNDEN İTİBAREN GÖK GÜRÜLTÜLÜ SAĞANAK YAĞIŞIN ETKİLİ OLMASI BEKLENİYOR.