Aydın İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Nazilli İlçe Jandarma Komutanlığınca uyuşturucu madde imal ve ticaretine yapan şahıslara yönelik çalışma başlatıldı.

Aydın'a Uyuşturucu Sevkiyatını Jandarma Engelledi 4İzmir’den temin ettikleri uyuşturucu maddeyi Aydın’ın Nazilli ilçesine araç ile getiren T.A., A.P., S.E.A, N.P, T.B isimli şüpheli şahısların İsabeyli Mahallesi’nde araçları durduruldu.

Aydın'a Uyuşturucu Sevkiyatını Jandarma Engelledi 3Durdurulan araçlarında ve üzerlerinde yapılan aramada 154 adet satışa hazır olarak paketlenmiş toplam 515 gram skunk maddesi, 1 adet hassas terazi, suçtan elde edildiği değerlendirilen nakit para ele geçirildi.

Aydın'a Uyuşturucu Sevkiyatını Jandarma Engelledi 2 Jandarmadaki işlemleri tamamlanarak adli makamlara sevk edilen şüpheli şahıslardan T.B., A.P, S.E.A. tutuklanırken, T.A ve N.P ise adli kontrol kararı ile serbest bırakıldı.

Aydın'a Uyuşturucu Sevkiyatını Jandarma Engelledi 1

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır.