Manisa'nın Turgutlu ilçesinde bir fabrikadan işçi taşıyan 3 servis aracının karıştığı trafik kazasında çok sayıda işçi yaralandı.

Son Dakika 3 Servis Aracı Çarpıştı, 35 Işçi Yaralı 5


Edinilen bilgiye göre kaza, Turgutlu ilçesi E-96 karayolu üzerinde bulunan Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi Viyadüğü meydana geldi.

Son Dakika 3 Servis Aracı Çarpıştı, 35 Işçi Yaralı 4
İzmir yolunda bulunan bir fabrikadan gece mesaisinden çıktıkları öğrenilen işçileri taşıyan Suat D. yönetimindeki 45 ADY 420 plakalı midibüs, Hasan Ö. idaresindeki 45 J 6542 plakalı midibüs ile Levent I. yönetimindeki 45 ADJ 098 plakalı otobüs, İzmir - Ankara Karayolu Turgutlu Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi Viyadüğü geçişinde çarpıştı.

Evdeki Haşerelere Karşı Doğal Mücadele Yöntemleri Evdeki Haşerelere Karşı Doğal Mücadele Yöntemleri

Son Dakika 3 Servis Aracı Çarpıştı, 35 Işçi Yaralı 2

3 servis aracının birbirine girdiği kaza sonrası olay yerine çok sayıda itfaiye, acil sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Son Dakika 3 Servis Aracı Çarpıştı, 35 Işçi Yaralı 3

Meydana gelen kazada servis araçlarında bulunan çok sayıda işçi ambulanslarla Turgutlu Devlet Hastanesi ve Özel Egeumut Hastanesine sevk edildi.

Son Dakika 3 Servis Aracı Çarpıştı, 35 Işçi Yaralı 1

Kaza sebebiyle İzmir Ankara istikameti Turgutlu geçişinde bulunan viyadük uzun süre trafiğe kapatıldı. Kazada yaralanan işçilerin hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenilirken kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır. 
 

Editör: Haber Aydın