Bir yandan farklı mahallelerde kilit parke ve yağmur suyu hattı döşeme işlemlerini sürdüren Kuşadası Belediyesi ekipleri, bir yandan da 7/24 mesai yapan Acil Müdahale Birimi aracılığıyla tamirat ve tadilat çalışmalarını en kısa süre içerisinde tamamlayarak sorunları gideriyor.

802 Sokak Yol (1)

CAMİATİK MAHALLESİ YENİ YOLLARINA KAVUŞTU

Kuşadası Belediyesi’nden Söke’deki yangını söndürme çalışmalarına destek Kuşadası Belediyesi’nden Söke’deki yangını söndürme çalışmalarına destek

Başkan Ömer Günel’in 2019-2024 yıllarını kapsayan görev süresi içerisinde alt ve üst yapı sorunlarının kalıcı olarak çözüme kavuşturulması amacıyla çalışma yürütülen Camiatik Mahallesi’ne yapılan yatırımlar devam ediyor. Bu kapsamda Kuşadası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Güneş Sokak’ta kilit parke döşeme çalışmalarını tamamlayarak bölgeye yaklaşık 3 bin metrekare daha yeni yol kazandırdı.

Yağmur Suyu Hatti (2)

DEĞİRMENDERE MAHALLESİ YENİLENİYOR

Kuşadası Belediyesi, kentin hızla büyüyen bölgelerinden olan Değirmendere Mahallesi’nin yol ve altyapı sorunlarını ortadan kaldırmak amacıyla yürüttüğü çalışmalar kapsamında ise 802. Sokak’ta yol yapımına başladı. 1500 metrekarelik alanda çalışmalarını sürdüren ekipler, kilit parke taşı döşeme işlemi yürütüyor.

Cami̇ati̇k Yol

Göcek Kavağı mevkiinde ise yağmur suyu hattı döşeme çalışmaları devam ediyor.

802 Sokak Yol (2)

Yağmur suyu hattının tamamlanmasının ardından bölgede yaklaşık 6 bin metrekarelik alan, kilit parke taşı ile kaplanacak.

Yağmur Suyu Hatti (1)

ANINDA MÜDAHALE, ANINDA ÇÖZÜM

Kuşadası Belediyesi tarafından kent genelinde yaşanabilecek olumsuzlukları anında giderebilmek amacıyla çalışan ve kurulduğu 2021 yılından bu yana 8 binin üzerinde talebi çözüme kavuşturan Acil Müdahale ekipleri ise altyapı kurumları tarafından  yürütülen çalışmalar nedeniyle bozulan yol ve kaldırımları kısa süre içerisinde tamir ederek eski haline getiriyor.

Aci̇l Müdahale

Bu haber Haber Aydın editörleri tarafından derlenmiştir. İçerikle ilgili bilgiler açık kaynaklardan toplanmıştır. 
 

Editör: Haber Aydın