Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Kuşadası Cemevi, birlik ve dayanışma pikniğinin 8’incisini Adagöl Doğal Yaşam ve Spor Parkı’nda düzenledi.

Kuşadası'nda Birlik Ve Dayanışma Pikniği Düzenlendi 4

Etkinliğe, CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel ve birçok vatandaş katıldı.

Kuşadası'nda Birlik Ve Dayanışma Pikniği Düzenlendi 5

Bu sene düzenlenen etkinliğin Anneler Günü’ne denk gelmesi sebebiyle Başkan Ömer Günel, pikniğe katılan annelerin Anneler Günü’nü kutladı. Katılımın yoğun olduğu piknikte, sahne kurularak müzisyenler eşliğinde halaylar çekildi.

Kuşadası'nda Birlik Ve Dayanışma Pikniği Düzenlendi 3Piknikte, görev süresi boyunca tüm inançlara duyduğu saygıyla hemşehrilerine hizmet ettiğine değinen Başkan Günel, “Sizlerin inançlarına gösterdiğim saygıyı elimden geldiği kadar hizmetle taçlandırmaya çalıştım.

Kuşadası'nda Birlik Ve Dayanışma Pikniği Düzenlendi 1

Aydın'da yaşandı! Kendini arabaya kitledi Aydın'da yaşandı! Kendini arabaya kitledi

20 yıldan fazladır bitmeyen Cemevi’ni geçen dönem bitirerek bugün hepimizin kullandığı hem bir ibadethane, hem de bir kültür merkezi haline getirdik.

Kuşadası'nda Birlik Ve Dayanışma Pikniği Düzenlendi 2

İsmim Ömer olsa da başına Ali koysanız da koymasınız da ben sizden bir canım ve hep öyle kalacağım. Bundan sonra da bu bilinçle hizmet etmeye devam edeceğim.

Kuşadası'nda Birlik Ve Dayanışma Pikniği DüzenlendiBugün buradan tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyorum ve hepinize güzel bir pazar diliyorum, afiyet olsun” diye konuştu.

Editör: Haber Aydın