Jandarma Genel Komutanlığı'nın 185'inci Kuruluş Yıl Dönümümü kapsamında, "Anneler Günü" münasebetiyle Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar ilçelerinde Aydın Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan huzurevinde kalan anneler ziyaret edildi.
Ziyarette annelerimiz ile birlikte pasta kesilip çikolata ve çiçek takdim edildi.
Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır.