Aydın Büyükşehir Belediyesi, kent içi trafiği hızlandıran ve sürüş konforunu artıran çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

İyi Ki Topuklu Efe Var Zeybekler Bulvarı Da Tamam! 2

İl genelinde eş zamanlı olarak farklı noktalarda yol yapım çalışmalarını planlı ve hızlı bir şekilde gerçekleştiren Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Bakım Şube Müdürlüğü ekipleri, Efeler İlçesi Zeybekler Bulvarı’nda yağmur suyu hattı çalışmalarını gerçekleştirdikten sonra sıcak asfalt serimi ile bulvarı yeniledi.

23 yaşındaki genç hayatını kaybetti 23 yaşındaki genç hayatını kaybetti

İyi Ki Topuklu Efe Var Zeybekler Bulvarı Da Tamam! 6

Tüm bu işlemlerin ardından şerit çizgileri çekilen ve yol işaretlemeleri tamamlanan cadde ulaşıma açıldı.

İyi Ki Topuklu Efe Var Zeybekler Bulvarı Da Tamam! 7

Vatandaşların daha konforlu yollarda seyahat etmesini sağlamak için yatırımlarına devam ettiklerini belirten Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, ‘‘Hizmet odaklı belediyecilik anlayışımız ile yol yapım ve yenileme çalışmalarımıza kentimiz genelinde eş zamanlı olarak devam ediyoruz’’ dedi.

İyi Ki Topuklu Efe Var Zeybekler Bulvarı Da Tamam! 3

Vatandaşlardan tam not

Hızlı bir şekilde yapılan çalışmalarla, caddelerin yayalar ve sürücüler için çok daha kullanışlı hale getirildiğini belirten vatandaşlar, yapılan hizmetler için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.

İyi Ki Topuklu Efe Var Zeybekler Bulvarı Da Tamam! 4İyi Ki Topuklu Efe Var Zeybekler Bulvarı Da Tamam! 5İyi Ki Topuklu Efe Var Zeybekler Bulvarı Da Tamam! 1

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır. 
 

Editör: Haber Aydın