Marmaris Göçmen Kaçakçılığı ve İnsan Ticareti ile Mücadele Grup Amirliği ekipleri yaptıkları rutin denetimler ve uygulamalar sırasında Armutalan mahallesi Datça yolu üzerinde iki şüpheli aracı durdurdu.

Hepsi Tutuklandı (4)

Durdurulan araçlarda Suriye, Filistin ve Fas uyruklu 9 düzensiz göçmen ile birlikte aracın şoförü ve organizatör oldukları tahmin edilen F.T, O.A, S.K isimli üç kişi Marmaris Cumhuriyet Başsavcılığı talimatı ile gözaltına alındılar.

Hepsi Tutuklandı (5)

Gözaltı işlemlerinin ardından Marmaris adliyesine çıkarılan ve savcılık ifadelerinin ardından tutuklama talebi ile mahkemeye sevk edildiler.

Hepsi Tutuklandı (6)

Çıkarıldıkları mahkemece 3 insan kaçakçısı tutuklanarak cezaevine gönderildiler.

Hepsi Tutuklandı (3)
Marmaris İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler ise kırsal mahallelerde yaptıkları düzensiz göçle mücadele operasyonlarında, bir çok kez yasa dışı yollarla insan kaçakçılığı yaptığı tespit edilen H.A isimli şahsı yakaladı. Gözaltı işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen H.A, tutuklandı.

Bin yıllık Kur'an-ı Kerimleri satarken yakalandılar Bin yıllık Kur'an-ı Kerimleri satarken yakalandılar

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır.