Reklamı Kapat

Aydınlı gencin ölümünde yasak aşk iddiası..

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Büyütmek için resme tıklayın

Muğla’nın Bodrum ilçesinde intihar eden, aslen Karacasulu olan Muhammed Serbest’in yasak aşk yaşadığı kadının kocası tarafından tehdit edildiği için intihar ettiği iddia edildi.

Olay, geçtiğimiz gün Bodrum’da meydana geldi. Bodrum Belediyesi’nde çalışan Aydınlı Muhammed Serbest canına kıydı. Serbest vefatı Aydın’da büyük üzüntü yaratırken intiharına sebep olarak yasak aşk yaşadığı kadının kocasının tehdidi olduğu öne sürüldü.

İddiaya göre, bir süre önce H.K isimli çocukluk aşkıyla yeniden görüşmeye başlayan Serbest’in eşi kıskançlık krizine girdi. Eşinin H.K’nın kocasına her şeyi anlatmakla tehdit ettiği Muhammed Serbest’i yasak aşkının kocası da arayarak tehdit etti. Üst üste gelen tehditlere dayanamayan Muhammed Serbest yüzey temizleyicisi içerek canına kıydı.

Olayın ardından gözaltına alınan H.K’nın eşi V.K ise öldürmek niyeti olmadığını, gözdağı vermek istediğini söylediği öğrenildi.

22 Ağu 2022 - 17:34 Aydin- Asayiş