Bilindiği üzere Şubat ayı dört yılda bir 29 çekiyor. Diğer yıllarda ise 28. İşte 2024 de bu özel yıllar arasında yer alıyor. Dört yılda bir gelen bu özel güne özel olarak bir indirim furyası düzenlenmiş durumda.

Pek çok indirim 29 Şubat tarihinde başlayarak birkaç gün devam edecek. Tabi ki bu indirimler stoklarla sınırlı olacak. Dolayısıyla pek çok indirimli ürünün saatler içerisinde tükenebileceğini söyleyebiliriz.

Bazı e-ticaret siteleri bu indirimlerin startını bugün itibariyle vermiş durumdalar. Bu indirim kampanyalarından en çok gözümüze çarpanı ise Hepsiburada’da ki parfüm indirimleri oldu. Normalde fiyatı 600 TL – 700 TL olan günlük kullanım parfümler bile hali hazırda 200 TL civarında fiyatlardan satılmakta.

Normal şartlarda fiyatı 2000 TL civarında olan özel günlerde kullanıma uygun parfümler ise 29 Şubat’a özel kampanya ile 1000 TL ve altı fiyatlardan satışa sunuldu. Elbette dediğimiz gibi, bu kampanyalar sınırlı sayıda üründe geçerli. Eğer sizin de şu sıralar bir parfüm ihtiyacınız varsa kampanya dahilindeki ürünlere göz atmanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz bahse konu indirimli parfümlere aşağıdaki linkten göz atabilirsiniz.