Efeler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, doğa ile iç içe keyifli vakit geçirmek isteyenlerin sıkça tercih ettiği Pınarbaşı’ndaki yeşil alanların bakımını gerçekleştiriyor.
Ekipler yaptığı çalışmalarla bölgenin doğal güzelliklerini koruyarak, ziyaretçilerin daha keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor.
Bu kapsamda, mesire alanında bulunan ağaçlar titizlikle şekillendirilip, yeşil alanın genel bakımı gerçekleştirildi. Vatandaşlar yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek, Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin ve ekibine teşekkür etti.
Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır.