Didim’de ilçe belediyesinin sorumluluk alanlarındaki sorunlar devam ediyor. 31 Mart seçimlerinde göreve gelen Hatice Gençay’ın belediye başkanlığında bazı aksamalar yaşamaya başladıklarını söyleyen vatandaşlar, çöp toplama, ilaçlama, bakım ve onarım çalışmaları ile üstyapı konusunda sorun yaşadıklarını söyledi.
Altınkum Mahallesi’nde 55.Sokağın bakımsız halini sosyal medya hesaplarından paylaşan vatandaşlar, Didim Belediye Başkanı Hatice Gençay’ı göreve çağırdı.
Engelli yolunun ve kaldırımların yaban otları ile kaplandığını söyleyen vatandaşlar, yolda temizlik çalışması yapılmasını istiyor.
Bu haber Haber Aydın editörleri tarafından derlenmiştir. İçerikle ilgili bilgiler açık kaynaklardan toplanmıştır.