Gençlik Spor Bakanlığı’nın yatırım projeleri arasında yer alan Aydın’da yürütülen çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Çine'deki Projede Sona Gelindi7Sporun tabana yayılması, gençlerin spora yönlendirilmesi ve boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri için il genelinde gerçekleştirilen yatırımlar çerçevesinde Çine ilçesindeki yarı olimpik yüzme havuzu ve gençlik merkezi yatırımlarında da çalışmalar titizlikle devam ediyor.

Çine'deki Projede Sona Gelindi6

Çine’de 2022 yılı içerisinde ihalesi yapılan yatırımların 2023 yılı içerisinde bitirilmesi planlanırken, gençlik merkezi, yarı olimpik yüzme havuzu hizmete girmek için gün sayıyor.

Çine'deki Projede Sona Gelindi5 Proje tutarı 34 milyon 161 bin TL olan gençlik merkezi ve yarı olimpik yüzme havuzunun ihale bedeli ise 28 milyon 950 TL olarak açıklanırken, yatırımların, tamamlanmasının ardından gençlerin taleplerine yanıt vermesi bekleniyor.

Çine'deki Projede Sona Gelindi4

Bu çerçevede Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu ve beraberindeki heyetle bölgeye giden Aydın Valisi Yakup Canbolat da, çalışmaları yerinde inceledi.

Çine'deki Projede Sona Gelindi2Çalışmalar ile ilgili yetkililerden bilgi alan Vali Canbolat, merkezin Çine’ye ve gençlere şimdiden ‘hayırlı olmasını’ diledi.

Çine'deki Projede Sona Gelindi3Çine'deki Projede Sona Gelindi

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır.