Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Türkiye Sektörel Ekonomi Şurası’na katıldığını kendi X hesabından paylaştı. Prof. Dr. Işıkhan, TOBB ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte sektör temsilcilerimiz ve iş dünyamızın paydaşlarıyla bir araya geldiklerini belirtti.

   Uzlaşı ve istişare vurgusu yapan Vedat Işıkhan, "Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ev sahipliğinde Türkiye Sektörel Ekonomi Şurası’nı, Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz başkanlığında gerçekleştirdik. Sektör temsilcilerimiz ve iş dünyamızın paydaşlarıyla daima uzlaşı ve istişare içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı.

   Işıkhan'In gönderisinin altına yapılan bazı yorumlar dikkat çekti.

   Hacettepe Üniversitesi sosyal hizmet alanında lisans, yüksek lisans, doktora, doçentlik ve profesörlük süreçlerini tamamlayan Vedat Işıkhan; Hacettepe Üniversitesi Aile Hizmetleri Uygulama Merkezi Müdür Yardımcılığı, Sosyal Hizmet Bölüm Başkanlığı, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Uluslararası Stres Yönetimi Uzmanları Konseyi tarafından 2016 Konsey Ödülüne layık görülen Işıkhan, 2012 yılında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın, Aile Sosyal Destek Programı (ASDEP)'nın ilk saha çalışmasında ASDEP Genel Koordinatörü olarak görev yaptı.