Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Efeler ilçesinde bulunan Adnan Menderes Bulvarı ile Hükümet Bulvarı’nda çiçek dikimi gerçekleştirdi.

Büyükşehir Belediyesi Aydın’ı Rengarenk Çiçekler Ile Süslüyor 2

Tamamı Büyükşehir Belediyesi tarafından yetiştirilen 30 bin çiçek ile süslenen bulvarlar, esnaf ve vatandaşlardan da tam not aldı.

Büyükşehir Belediyesi Aydın’ı Rengarenk Çiçekler Ile Süslüyor 7

Büyükşehir’in çiçeklerini kadınlar üretiyor, kadınlar dikiyor

Aydın’ın tüm ilçelerinde, ana arterlerin yanı sıra Büyükşehir Belediyesi'nin sorumluluk alanındaki tüm kavşak ve yollarda bakım ve çiçeklendirme çalışmaları devam ediyor. Çalışmalarda mevsimlik çiçekler olan rozet, zinya ve kadife çiçekleri üretilip, kullanılıyor.

Büyükşehir Belediyesi Aydın’ı Rengarenk Çiçekler Ile Süslüyor 8

Kent genelinde dikimi gerçekleştirilen tüm çiçekleri kendi bünyesinde bulunan fidanlıklarda üreten Büyükşehir Belediyesi,  ilk etapta 250 bin çiçeği sezonda dikimi gerçekleştirilmek üzere yetiştirdi.

Aydın'da pamukta zararlılar tespit edildi Aydın'da pamukta zararlılar tespit edildi

Büyükşehir Belediyesi Aydın’ı Rengarenk Çiçekler Ile Süslüyor 3

Kadın personeller tarafından yetiştirilmesi ve dikimi gerçekleştirilen çiçekler ile kent, doğanın rengârenk tonları ile süsleniyor.

Büyükşehir Belediyesi Aydın’ı Rengarenk Çiçekler Ile Süslüyor 6

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu Aydın'ın dört mevsim çiçek bahçesi olmaya devam edeceğini belirtirken, vatandaşlar Aydın'ı güzelleştirmeye devam eden Başkan Çerçioğlu'na teşekkür etti.

Büyükşehir Belediyesi Aydın’ı Rengarenk Çiçekler Ile Süslüyor 4

Büyükşehir Belediyesi Aydın’ı Rengarenk Çiçekler Ile Süslüyor 5

Bu haber Haber Aydın editörleri tarafından derlenmiştir. İçerikle ilgili bilgiler açık kaynaklardan toplanmıştır.