Gençlerin bilimin önemini kavraması ve teorik bilgilerin pratiğe dönüştürülmesi amacıyla hazırlanan bilim fuarları, ülke genelinde olduğu gibi Aydın’da da gerçekleştiriliyor.

Başkan Zencirci, Geleceğin Mucitlerini Yalnız Bırakmadı 1

Bu kapsamda Murat İrem Delgen Ortaokulu’nda düzenlenen bilim fuarının açılışı gerçekleştirildi.

Başkan Zencirci, Geleceğin Mucitlerini Yalnız Bırakmadı 6

Bilim Fuarı’nda bir araya gelen öğrenciler ise hazırladıkları bilim projelerini tanıtırken, açılışa katılan Germencik Belediye Başkanı Burak Zencirci geleceğin mucitlerini yalnız bırakmadı.

Başkan Zencirci, Geleceğin Mucitlerini Yalnız Bırakmadı 5

Bilim Fuarı’nın açılışını gerçekleştiren Başkan Zencirci, fuar alanında öğrencilerin hazırladığı projeleri inceleyerek öğrencilerden projeleri hakkında detaylı bilgi aldı.

Başkan Zencirci, Geleceğin Mucitlerini Yalnız Bırakmadı 4

Bu videoya dikkat: Tarihi geçmiş kaşarlara bakın ne yaptılar? Bu videoya dikkat: Tarihi geçmiş kaşarlara bakın ne yaptılar?

Öğrencilerin gösterdiği özveri ve başarı karşısında memnuniyetini dile getiren Başkan Zencirci, öğrencileri ve öğretmenleri tebrik etti.

Başkan Zencirci, Geleceğin Mucitlerini Yalnız Bırakmadı 3
Bilimin önemine dikkat çeken Başkan Zencirci, yaptığı konuşmada “Murat İrem Delgen Ortaokulu’nda gerçekleştirilen Bilim Fuarı’nın açılışını yaptık. Öğrencilerimizin buluşlarını ve hazırladıkları sergiyi inceledik, bilgi aldık. Birbirinden kıymetli eserlere imza atan sevgili öğrencilerimize, onlara rehber olan değerli öğretmenlerimize ve bu güzel etkinliğe katkısı olan herkese teşekkürlerimi sunuyor, tebrik ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır. 
 

Editör: Haber Aydın