Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, bir dizi ziyarette bulunmak için geldiği Kuşadası'nda Kaymakam İbrahim Keklik ve Belediye Başkanı Ömer Günel ile birlikte Kuşadası Galatasaraylılar Derneği üyelerinin düzenlediği toplantının konuğu oldu. Toplantıda Özbek, dernek üyeleri ve Galatasaraylı taraftarların sorularını yanıtladı. Galatasaray’ın Florya’dan çıktığını, gelecek sezonu Kemerburgaz’daki yeni tesiste karşılayacağını belirten Özbek, takımın başarısı için bu yıl da ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Başkan Günel “Özbek’i Kuşadası’nda Ağırlamaktan Mutluluk Duydum” 2

Dursun Özbek’i Kuşadası’nda ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Başkan Günel, “Dursun Başkanımızla birlikte kurucularından olduğum Kuşadası Galatasaray Taraftarlar Derneği’nde üyelerimizle bir araya gelerek keyifli bir buluşma gerçekleştirdik.

Başkan Günel “Özbek’i Kuşadası’nda Ağırlamaktan Mutluluk Duydum” 1

Kendilerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz. Kongre üyesi de olduğum Galatasaray, bu yıl çok önemli bir şampiyonluk daha elde etti. Ben tüm Galatasaray yönetimi ve futbolcularını bir kez daha tebrik etmek istiyorum” dedi.

Başkan Günel “Özbek’i Kuşadası’nda Ağırlamaktan Mutluluk Duydum” 3

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ise, “Kuşadası Galatasaray Taraftarlar Derneği bugüne kadar Türkiye’de ziyaret ettiklerim içerisinde gerçekten en iyi olanlardan bir tanesi. Kuşadası’nda bulunmaktan dolayı çok mutluyum.

Başkan Günel “Özbek’i Kuşadası’nda Ağırlamaktan Mutluluk Duydum” 4

Aydın’ın o ilçesinde hava kirliliği kritik seviyede Aydın’ın o ilçesinde hava kirliliği kritik seviyede

Bizim yapmak istediğimiz Türk sporuna bir fayda sağlamak ve Galatasaray’ı layık olduğu seviyeye çıkartmaktır. Kaymakam İbrahim Keklik, Belediye Başkanı Ömer Günel ve Dernek Başkanımız Barış Salbaş’a misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Başkan Günel “Özbek’i Kuşadası’nda Ağırlamaktan Mutluluk Duydum” 5

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır. 
 

Editör: Haber Aydın