Emeklilerin kendileri için çok önemli olduğunu belirten Başkan Günel, "Kuşadası'nda yaşayan çok sayıda emekli hemşehrimiz bulunuyor.

Başkan Günel Emekli Hemşehrilerimiz Bizler Için Çok Kıymetli

Bu hizmet dönemimizde 'İkinci Bahar' adı altında Davutlar ve kent merkezinde tesisler açacağız. Bu tesislerde emeklilerimiz için ücretsiz ikramlarımız olacak. Ayrıca emeklilerimize atayacağımız asistanlar sayesinde dijital işlemlerini kolayca yapabilecekler. İkinci Bahar Merkezi'nde yine emeklilerimiz için çeşitli atölye çalışmaları ve eğitimler düzenleyeceğiz. Adalı Kart ve ihtiyaç sahibi ailelerin okula giden çocukları için eylül ayında başlatacağımız Kantin Kart uygulamasından sonra emeklilerimize çeşitli avantajlar sunacak olan Emekli Kart'ı da çıkaracağız. Ekonomik krizin giderek derinleştiği bu dönemde sosyal belediyecilik alanındaki faaliyetlerimzden asla taviz vermeyeceğiz. Emekli hemşehrilerimiz bizler için çok kıymetli" diye konuştu.

Aydın'da 30 yaşındaki şahıs eşi tarafından ölü bulundu Aydın'da 30 yaşındaki şahıs eşi tarafından ölü bulundu

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır. 
 

Editör: Haber Aydın