Tüm oyunlarımız davet ediyorum
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, sanata ve sanatçıya sahip çıkmaya devam edeceklerini belirterek, “Tiyatroseverleri birbirinden güzel oyunlarla buluşturmaya devam ediyoruz. Özenle hazırlanan oyunlarımıza tüm Aydınlıları davet ediyorum.” dedi.
Bu haber Haber Aydın editörleri tarafından derlenmiştir. İçerikle ilgili bilgiler açık kaynaklardan toplanmıştır.