23 yaşındaki genç hayatını kaybetti 23 yaşındaki genç hayatını kaybetti

Aydın Valisi Yakup Canbolat; Sağlık Bakanlığı'nın yatırım programı kapsamında inşaatı tamamlanan ve 10 Haziran 2024 tarihi itibari ile yeni hizmet binasında vatandaşlara sağlık hizmeti vermeye başlayan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Sağlıklı Hayat Merkezi, Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunun içinde bulunduğu sağlık kompleksinde incelemelerde bulundu.

Aydın'daki Sağlık Tesisi Açıldı, Randevu Alabilirsiniz 2

Sağlık kompleksinin çeşitli birimlerinde inceleme ve değerlendirmelerde bulunan Vali Yakup Canbolat, İl Sağlık Müdürü, İlçe Sağlık Müdürü ve Merkez Başhekimlerinden yürütülecek olan hizmetlerle ilgili bilgiler alarak, personellerle sohbet edip, yeni hizmet binasının hayırlı olmasını diledi.

Aydın'daki Sağlık Tesisi Açıldı, Randevu Alabilirsiniz 5

Büyük beğeni toplayan dev sağlık kompleksi için vatandaşlar ve personeller de emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Aydın'daki Sağlık Tesisi Açıldı, Randevu Alabilirsiniz 3

Vali Canbolat'a ziyaretleri sırasında; Nazilli Kaymakamımız Sedat Sırrı Arıysoy, İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, Hizmet Başkan ve Başkan Yardımcıları, Nazilli İlçe Sağlık Müdürü, Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimi ile Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi eşlik etti.

Aydın'daki Sağlık Tesisi Açıldı, Randevu Alabilirsiniz 4

Nazilli ilçesine kazandırılan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Sağlıklı Hayat Merkezi, Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunun içinde bulunduğu sağlık kompleksi ile birlikte sağlık hizmetlerinde verimliliğin artırılması, yeni alınan tıbbi cihaz, cerrahi ekipmanlar ile hizmet sunumunun güçlendirilerek vatandaşlara daha kaliteli ve konforlu şartlarda sağlık hizmeti sunulmasını hedefleniyor.

Aydın'daki Sağlık Tesisi Açıldı, Randevu Alabilirsiniz 1

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır. 
 

Editör: Haber Aydın