Aydın’daki üniversitede kültür, sanat ve spor şenliği başladı. Şenlik kapsamında Aydın İl Jandarma Komutanlığı ekipleri şenlikte stant kurarak tanıtım faaliyeti gerçekleştirdi.
Gerçekleştirilen faaliyete üniversite öğrencileri yoğun ilgi gösterdi. Jandarma ekipleri tanıtım kapsamında yürütülen faaliyetleri öğrencilere aktardı, eğitimli köpeklerle kısa gösteriler gerçekleştirildi.
Öğrenciler ekiplerle hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.
Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır.