Kaza, Aydın’ın Efeler ilçesinde Aydın-Muğla Karayolu’nda meydana geldi. Kazada 7 kişi yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Yaralılardan Müzeyyen Acar yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Aydın Devlet Hastanesi’nde tedavi altında olan ve dün taburcu edilen baba Hasan Ateş, tekrar fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Baba Ateş, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Bu haber Haber Aydın editörleri tarafından derlenmiştir. İçerikle ilgili bilgiler açık kaynaklardan toplanmıştır.