Deprem Aydın’da da hissedildi Deprem Aydın’da da hissedildi

Vatandaş odaklı çalışmalarıyla adından söz ettiren Başkan Ömer Günel tarafından Kuşadası’nda ikamet eden hemşehrileri için yaşama geçirdiği Adalı Kart uygulaması 5 ayı geride bıraktı.

Adalı Kart Sahiplerine Ulaşmaya Devam Ediyor 2

Bu süre zarfında isme özel hazırlanarak Kuşadalıların ikamet adreslerine teslim edilen Adalı Kart, 20 bin 865 aktif kullanıcıya ulaştı. Adalı kart, alkol ve tütün ürünleri hariç yüzde 30 indirim imkanı sağlayan Arya Turistik Tesislerinde 68 bin 141 kez, yerel tarımsal üretimi desteklemek amacıyla faaliyet gösteren Halk AdaMarket mağazasında ise 1435 kez kullanıldı. Adalı Kart’ın sunduğu indirim ve avantajlardan yararlanan Kuşadalılar, Başkan Ömer Günel’e teşekkür etti.

Adalı Kart Sahiplerine Ulaşmaya Devam Ediyor 3

Kuşadası’nda ikamet eden 18 yaşını doldurmuş tüm kent sakinlerinin sahip olabileceği Adalı Kart’ın dağıtım çalışmaları sürerken, başvurular Kuşadası Belediyesi Ana Hizmet Binası’nın yan tarafında bulunan Adalı Kart başvuru merkezi veya https://adalikart.com adresinden devam ediyor.

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır. 
 

Editör: Haber Aydın