Google Samsung'u rahat bırakmıyor, biz varken 1 numara olamazsınız Google Samsung'u rahat bırakmıyor, biz varken 1 numara olamazsınız
Özelliğe erişebilmek için Premium üyesi olmak yeterli. ABD, İngiltere ve Avustralya'daki aboneler ise son birkaç aydır bu ayrıcalığa erişime zaten sahipti.

Spotify Premium sesli kitap kataloğu artık 250.000'den fazla başlık içeriyor. Bu, 2023'ün sonlarında kütüphanede bulunan 200.000 sesli kitaba kıyasla kayda değer bir artış. Yani Spotify'daki milyonlarca şarkı ve podcast arasından bir değişiklik yaptığınızda, aralarından seçim yapabileceğiniz bir sürü kitap olacak.

15 saatlik sınıra ulaşanlar, 10 saatlik yüklemelerle daha fazla sesli kitap dinleme süresi ekleyebiliyor. TechCrunch'a göre yeni pazarlarda ekstra dinleme süresinin maliyeti 14,99 Kanada Doları, İrlanda için 12,99 Euro veya 19,99 Yeni Zelanda Doları olacak.

Geçtiğimiz aydan bu yana Spotify, ABD'de yalnızca sesli kitaplara yönelik bir abonelik planı  da sunuyor. 10 ABD Doları ile aynı 15 saatlik sesli kitap dinleme süresi için Spotify Premium'dan ayda 1 ABD Doları daha ucuz. Yine de, dinlediğiniz kitapların uzunluğuna bağlı olarak bu plan, size ayda 15 ABD doları karşılığında bir sesli kitap kredisi veren Audible'dan daha iyi bir fiyat/performans sağlayabilir. Bununla birlikte  ödeme yapıldığı halde kullanılmayan sesli kitap dinleme süresi bir sonraki aya devretmiyor.