Otogarda adım atacak yer kalmadı, bilet fiyatları uçtu Otogarda adım atacak yer kalmadı, bilet fiyatları uçtu

Yeni bir rapora göre, analist Ross Young, iPhone 16 üretiminin Haziran ayında başlayacağını belirtti. Bu durum, Apple’ın amiral gemisi akıllı telefonları için tipik üretim takvimine uyuyor ve cihazların Eylül ortasında piyasaya sürüleceğini gösteriyor.

Ross Young ayrıca iPhone 16 ve 16 Pro’nun pazar liderleri olacağını öngörüyor. Young, iPhone 16 ve 16 Pro’nun ilk satışlarda önde gideceğini, 16 Plus ve 16 Pro Max modellerine olan talebin ise başlangıçta daha yavaş olabileceğini belirtti. Ancak, Young’a göre bu durum, kullanıcıların genellikle daha büyük telefonlarla ilişkilendirilen daha uzun pil ömrüne öncelik vermesiyle gelecek yaz değişebilir.

iPhone 16 ekranı efsane olacak, Apple startı verdi

Bu tahminler, iPhone 16 serisi modellerinin daha önce sızdırılmış fotoğraflarıyla birlikte geldi. Fotoğraflar, iPhone 16 ve 16 Plus için iPhone X dönemini anımsatan dikey kamera tasarımının geri döneceği yönünde tartışmalara yol açtı.

Sızdırılan görüntülerde en sol tarafta yer alan iPhone 16 Pro Max, şu ana kadarki en büyük model gibi görünüyor ve 6.7 inç ekranlı mevcut iPhone 15 Pro Max’i aşarak 6.9 inç ekrana sahip olacağı söylentileri var.

Kaynak: f5haber