Dev akıllı telefon üreticisi bir ilki deniyor, modüler akıllı telefon geliyor Dev akıllı telefon üreticisi bir ilki deniyor, modüler akıllı telefon geliyor
Nisan ayında PlayStation Plus aboneleri için sunulan oyun seçkisi, farklı zevk ve tarzlara hitap eden benzersiz başlıklarla dikkat çekiyor. Ascendant Studios tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayımlanan Immortals of Aveum, oyunculara sihrin ana silah olduğu birinci şahıs nişancı deneyimi sunuyor.

Jak adlı karakterin, Aveum krallığının kilit savunucusu haline gelme sürecini konu alan oyun, Unreal Engine 5.1 kullanılarak hazırlanan ilk AAA oyunu olarak öne çıkıyor. Diğer yandan, Mojang Studios ve Blackbird Interactive iş birliğiyle hayata geçirilen Minecraft Legends, sevilen Minecraft evrenine yeni bir soluk getiriyor.

Gerçek zamanlı aksiyon strateji oyunu olarak tanımlanan bu yapıt, çıkışından bu yana karışık yorumlar almış ve metascore üzerinden 71 puan elde etmesine karşın, kullanıcı puanları daha düşük seviyede kalmıştır. Skul: The Hero Slayer ise, oyuncuları insan esaretinden demon arkadaşlarını kurtarmaya teşvik eden, roguelike öğeleri barındıran çekici bir 2D platform oyunudur. Oyun, eleştirmenlerden genellikle olumlu yorumlar alarak 80 metascore puanına ulaşmıştır.

Bu oyunların yanı sıra, Overwatch 2 oyuncularına yönelik özel içerikler sunan Overwatch 2 Mega Bundle da abonelere sunulmaya devam ediyor. Bu paket; Beekeeper Sigma, Art Deco Symmetra, Runner Sojourn, Punker Queen Junker Queen, Construction Ramattra, Matsuri Kiriko, Cassia Lifeweaver, Amethyst Illari ve Rugby Mauga gibi eşsiz ciltlerin yanı sıra savaş geçişi seviye atlamalarını da içeriyor. PlayStation Plus üyeleri, bu oyunlara ve içeriklere 2 Nisan'dan 6 Mayıs'a kadar erişim hakkına sahip olacaklar. Bu dönemde sunulan oyunlar ve paketler, çeşitli oyun zevklerine ve tarzlarına hitap ederek geniş bir oyuncu kitlesini memnun etmeyi hedefliyor. Bu, platformun oyun çeşitliliğini ve oyunculara sunduğu değeri artırmaya yönelik bir adım olarak değerlendirilebilir.