Birbirinden seçkin etkinliklerle yaz gecelerini sanatla güzelleştirmeyi sürdüren Kuşadası Belediyesi ve KUSAV tarafından düzenlenen Güvercinada Konserleri'nin ilk konuğu Katar’ın dünyadaki müzik öncüsü olarak kabul edilen, çağdaş klasik müzik bestecisi, söz yazarı ve senfoni sanatçısı Dana Al Fardan oldu.

Katar’ın Ilk Kadın Sanatçısı Türkiye’deki Ilk Konserini Kuşadası’nda Verdi (7)

Fardan’a Katar Flarmoni Orkestrası sanatçıları Merve Bulun Kenet ve Lorena Monescu tarafından 2013 yılında kurulan Cinemoon Ensemble eşlik etti.

Katar’ın Ilk Kadın Sanatçısı Türkiye’deki Ilk Konserini Kuşadası’nda Verdi

4 asırlık Tarihi Kervansaray’ın mistik atmosferinde gerçekleşen konsere sanatseverler büyük ilgi gösterdi.

Katar’ın Ilk Kadın Sanatçısı Türkiye’deki Ilk Konserini Kuşadası’nda Verdi (6)

Kuşadası Belediye Başkan Vekili Salim Tümer Apaydın ile birlikte çok sayıda davetlinin katıldığı konserde Dana Al Fardan ile Cinemoon Ensemble, sergiledikleri performans ile dinleyicileri kendisine hayran bıraktı.

Katar’ın Ilk Kadın Sanatçısı Türkiye’deki Ilk Konserini Kuşadası’nda Verdi (4)Son çalışması ‘INDIGO’ albümünden şarkılar seslendiren Dana Al Fardan, unutulmaz bir geceye imza attı.

Katar’ın Ilk Kadın Sanatçısı Türkiye’deki Ilk Konserini Kuşadası’nda Verdi (5)

Kuşadası Belediyesi’nin misafirperverliği için teşekkür eden Dana Al Fardan, “Türkiye’de ilk defa bulunuyorum ve ilk Türkiye konserimi de Kuşadası’nda veriyorum.

Katar’ın Ilk Kadın Sanatçısı Türkiye’deki Ilk Konserini Kuşadası’nda Verdi (3) Kuşadası tarihiyle, yemekleriyle, deniziyle ve insanlarıyla gerçekten eşsiz bir yer. Burada konser verdiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum.

Katar’ın Ilk Kadın Sanatçısı Türkiye’deki Ilk Konserini Kuşadası’nda Verdi (2)

Dünyanın birçok yerinde konser verdim fakat içtenlikle söyleyebilirim ki Kuşadası konser verdiğim en büyülü yer. Kuşadası Belediyesi’ne sizlerle buluşmama aracı olduğu ve bizleri burada çok güzel ağırladığı için teşekkür ediyorum” dedi.

Didim isyanda, Hatice Gençay sessiz Didim isyanda, Hatice Gençay sessiz

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır.