Muharrem ayının ilk iftar programı Germencik’in Kızılcapınar ile Tekin ve Kuyucak’ın Sarıcaova mahallelerinde düzenlendi. Vatandaşlar iftarlarını dualarla açarken bugün de Bozdoğan’ın Alamut Mahallesi’nde iftar programı düzenlenecek.

Çerçioğlu Tüm Aydınlıları Muharrem Iftarlarına Davet Etti

12 Temmuz’a kadar sürecek iftar programları çerçevesinde Aydın’ın farklı noktalarında iftar sofraları kurmaya devam edecek olan Aydın Büyükşehir Belediyesi, binlerce vatandaşın bu sofralarda bir araya gelmesini sağlayacak.

Çerçioğlu Tüm Aydınlıları Muharrem Iftarlarına Davet Etti (4)

Muharrem ayı ilgili bir mesaj yayımlayan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “Muharrem ayının tüm insanlığa barış, sağlık, huzur ve bereket getirmesini diliyoruz. Çerçioğlu Tüm Aydınlıları Muharrem Iftarlarına Davet Etti (5)

Çerçioğlu Tüm Aydınlıları Muharrem Iftarlarına Davet Etti (5)Tutulan tüm oruçlar kabul olsun” ifadelerini kullandı.

Çerçioğlu Tüm Aydınlıları Muharrem Iftarlarına Davet Etti (3)Çerçioğlu Tüm Aydınlıları Muharrem Iftarlarına Davet Etti (2)

Başkan Ömer Günel: Kuşadasıspor'a zararı dokunacak oluşumlara asla müsade etmeyiz Başkan Ömer Günel: Kuşadasıspor'a zararı dokunacak oluşumlara asla müsade etmeyiz

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır. 
 

Editör: Haber Aydın