Sarıgöl’deki ilk, orta ve lise öğrencileri ilçedeki Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Derneği (SADER) Etnoğrafya Sergisini ziyaret ederek geçmişe yolculuk yaptı.

İki günden bu yana öğrencilere kapılarını açan Sarıgöl Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Derneği’nin Etnoğrafya Sergisini Sarıgöl 4 Eylül ilkokul, Mimar Sinan ilkokulu, Şehit Esin Akay İlkokulu, Sarıgöl Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, Atatürk Ortaokulu, Sarıgöl Milli Egemenlik Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri tarafından ziyaret edildi.

İş gücünü nasıl daha etkili bir şekilde yönlendirebileceği anlatıldı İş gücünü nasıl daha etkili bir şekilde yönlendirebileceği anlatıldı

Sarıgöl SADER Başkanı Salih Yapıcı ziyarete gelen öğrenci ve öğretmenlere sergideki kültürel eserler hakında bilgi verdi. Öğrenciler tarafından ilgiyle gezilen sergi ilçenin geçmişi hakkında öğrencilere önemli bilgilerin sahip olmasını sağladı.

SADER Başkanı Salih Yapıcı, "Öğrencilerimiz ilçemizin kültürel yönünden bilgi sahibi olmaları bakımından yararlı oldu. İlçemizde çok eskilere dayanan eşyaları görünce meraklanıp bilgi edindiler." dedi.