Aydın Büyükşehir Belediyesi Nazilli Çocuk Gelişim Merkezi yıl sonu gösterisi ve mezuniyet töreni Nazilli Belediyesi Mehmet Yüzügüler Kültür Merkezi Tiyatro Salonu'nda gerçekleşti.

Nazilli'deki Büyükşehir Çgm Ilk Mezunlarını Verdi (11)

Kuşadası Belediyesi’nden Söke’deki yangını söndürme çalışmalarına destek Kuşadası Belediyesi’nden Söke’deki yangını söndürme çalışmalarına destek

Okul öncesi çocuklara eğitim veren, sunduğu imkan ve eğitim kalitesiyle göz dolduran Çocuk Gelişim Merkezi'nde Jüpiter ve Venüs sınıflarında eğitim görüp mezun olan miniklerin mezuniyet törenine aileleri de katıldı.

Nazilli'deki Büyükşehir Çgm Ilk Mezunlarını Verdi

Çocukların doyasıya eğlendiği etkinlikte minikler yöresel oyunlarla hünerlerini sergiledi.

Nazilli'deki Büyükşehir Çgm Ilk Mezunlarını Verdi (14)

Mezun olan çocuklarının gösterilerini ilgiyle izleyen veliler, alkışlarla çocuklarına eşlik ederken onlarla birlikte gönüllerince eğlendi.

Nazilli'deki Büyükşehir Çgm Ilk Mezunlarını Verdi (13)

Duygu dolu anların yaşandığı mezuniyet töreninde miniklerin keplerini fırlatmasıyla birlikte Aydın Büyükşehir Belediyesi Nazilli Çocuk Gelişim Merkezi ilk mezunlarını vermiş oldu.

Nazilli'deki Büyükşehir Çgm Ilk Mezunlarını Verdi (12)

Başkan Çerçioğlu'na teşekkür

Aydın Büyükşehir Belediyesi Nazilli Çocuk Gelişim Merkezi'nde 2 yıl eğitim gören çocuklarının öz bakım, sosyal gelişimlerinin yanı sıra sevgi, saygı, arkadaşlık ve paylaşma duygularının pekiştiğini ifade eden veliler, Nazilli'ye böyle bir çocuk merkezi kazandıran Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na teşekkür etti.

Nazilli'deki Büyükşehir Çgm Ilk Mezunlarını Verdi (9)Nazilli Çocuk Gelişim Merkezi Müdürü Tuba Temel yaptığı açılış konuşmasında Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na teşekkür ederek, “2 yıl önce Sayın Özlem Çerçioğlu tarafından hizmete açılan Nazilli Çocuk Gelişim Merkezi olarak ilk mezunlarımızı vermenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Nazilli'deki Büyükşehir Çgm Ilk Mezunlarını Verdi (10)

Bilgiyle donatılan öğrencilerimizin mezun olarak yeni bir hayata başlaması mutluluğunu da yaşıyoruz.

Nazilli'deki Büyükşehir Çgm Ilk Mezunlarını Verdi (8)

Bugünü, çocuk gelişimi ve eğitimi adına mutlu bir gün olarak görüyoruz.

Nazilli'deki Büyükşehir Çgm Ilk Mezunlarını Verdi (7)

Eğitimin yansıra sevgi, saygı, arkadaşlık ve paylaşma duygularını pekiştirme adına çaba gösterdik.

Nazilli'deki Büyükşehir Çgm Ilk Mezunlarını Verdi (6)

Değerli velilerimizin de emekleri ile çocuklarımızı yeni bir hayatın başlangıcına uğurluyoruz” dedi.

Nazilli'deki Büyükşehir Çgm Ilk Mezunlarını Verdi (5)

Aydın Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanı Şenay Kolatır, Şube Müdürü Refik Taşlı, Okul Müdürü Tuba Temel, öğretmenler ve öğrenci velilerinin katıldığı mezuniyet töreni, miniklerin öğretmenleri ve aileleriyle birlikte İzmir Marşı'nı söylemelerinin ardından 'Erik Dalı' ile coşkunun doruğuna ulaştı. Tören, çekilen hatıra fotoğrafları ile son buldu.

Nazilli'deki Büyükşehir Çgm Ilk Mezunlarını Verdi (4)

Nazilli'deki Büyükşehir Çgm Ilk Mezunlarını Verdi (3)Nazilli'deki Büyükşehir Çgm Ilk Mezunlarını Verdi (2)

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır. 
 

Editör: Haber Aydın