Aydın’da oynanan Aydın Büyükşehir Belediyesispor- Fenerbahçe voleybol maçında Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün yetki ve sorumluluğundaki spor salonunun ışıkları söndü. Takımlar karanlıkta kalınca arızanın çözümü için bekledi. Sorun çözülmeyince takımlar yarı karanlıkta oynamayı kabul etti. Ancak daha sonra salonun tüm ışıkları kapandı.

Aydın’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün sorumluluğundaki Mimar Sinan Spor Salonu’nda oynanan Aydın Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe voleybol karşılaşmasında salonunun ışıkları arızalandı. Sorunun giderilmesi için beklenilse de çözüm bulunmadı.

Daha sonra kulüpler aralarında yaptıkları görüşmede yarı-karanlık sahada oynamayı kabul edince maç bu şekilde devam etti.

Ancak daha sonra salondaki tüm ışıklar sönünce salon karanlıkta kaldı.

Sporseverler Gençlik ve Spor Müdürlüğü yetkililerine büyük tepki göstererek, “İşte AKP Yüzyılı. Bir kapalı spor salonunun ışıklarını bile işler halde tutamıyorlar. Yazıklar olsun” ifadelerini kullandı.

Galatasaray'da Kerem Demirbay'dan elenme sonrası açıklama: Başaramadık, üzgünüz Galatasaray'da Kerem Demirbay'dan elenme sonrası açıklama: Başaramadık, üzgünüz