Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleşen tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı.

Aydın'da Yaz Spor Okulları, Kapılarını Gençler Için Açtı (2)

Ardından Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu’nun açılış konuşması ile devam etti. Fillikçioğlu, "Her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm yaz boyunca ilimiz spor tesislerinin kapılarını gençlerimiz için açıyoruz ve onları sporla buluşturuyoruz. Gençlerimize 17 ilçemizde yaz spor okullarımız ile hizmet vereceğiz.

Aydın'da Yaz Spor Okulları, Kapılarını Gençler Için Açtı (4)Yaz spor okullarının tüm gençlerimize ve onları yetiştirecek olan antrenörlerimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi. Konuşmaların ardından halk oyunları, cimnastik ve karate gösterileri sahnelendi. Veliler gösterilere büyük ilgi gösterdi ve alkışlarla destek verdi. Törenin sonunda veliler ve öğrenciler, branş kayıtlarını yaptırdı.

Aydın'da Yaz Spor Okulları, Kapılarını Gençler Için Açtı

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki spor tesislerinde; atletizm, yüzme, voleybol, basketbol, futbol, atıcılık, badminton, tekerlekli sandalye basketbol, bilardo, bisiklet, bocce, boks, jimnastik, eskrim, fitness, floor curling, güreş, halk oyunları, halter, hemsball, hentbol, judo, karate, kick boks, masa tenisi, okçuluk, oryantring, satranç, step aerobik, taekwondo, tenis, wellness ve wushu gibi 34 branşta uzman antrenörler eşliğinde ücretsiz eğitimler verilecek.

Aydın'da Yaz Spor Okulları, Kapılarını Gençler Için Açtı (3)

Aydın'da ilçelerdeki sağlık çalışmaları değerlendirildi Aydın'da ilçelerdeki sağlık çalışmaları değerlendirildi

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır.