Dün, oy birliğiyle kabul edilen 4 maddemiz vardı. Bunların bazı koşulları vardı. Bu 4 tane kararın detaylarını yönetim kurulunda konuştuk. Kendi yol haritamızı çıkardık.
"ERTELEME VE YABANCI HAKEM OLMAZSA SÜPER KUPA'YA ÇIKMAYACAĞIZ"
Dün, oy birliğiyle kabul edilen 4 maddemiz vardı. Bunların bazı koşulları vardı. Bu 4 tane kararın detaylarını yönetim kurulunda konuştuk. Kendi yol haritamızı çıkardık.
"ERTELEME VE YABANCI HAKEM OLMAZSA SÜPER KUPA'YA ÇIKMAYACAĞIZ"