Kuzugöbeği mantarı bakın kaç liradan satıldı! Kuzugöbeği mantarı bakın kaç liradan satıldı!
Ünlü şarkıcı Zeynep Mansur, önceki gün Nişantaşı'nda kameralara yansıdı. Ayaküstü gazetecilerle konuşmayı ihmal etmeyen Mansur, aradığı aşkı Yunanistan'da bulabileceğini söyledikten sonra; samimi bir açıklamada bulunarak aşkı için din değiştirmeyeceğini söyledi.

'Sen Nasıl İstersen', 'Yine Bana Zor Geliyor' ve 'Yüzde Yüz Severim' gibi şarkılarla tanınan 47 yaşındaki şarkıcı Zeynep Mansur, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.

Ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü isim, "Çok sürpriz bir isimden şarkı aldım, hayran olduğum bir isimdi, yakın zamanda sevenlerimle buluşturacağım" dedi.

"YUNAN BİR ENİŞTE NEDEN OLMASIN?" Muhabirlerin "Aşk var mı?" sorusuna cevap veren Mansur, "Hayır yok, yakında Yunanistan'a gideceğim belki orada olabilir. Bi enerji yollayayım. Yunan bir enişte neden olmasın" diyerek kahkaha attı.

"BÖYLE BİR ŞEY OLAMAZ" Aşkı için din değiştirmeyeceğini söyleyen şarkıcı, şu açıklamayı yaptı: Böyle bir şey olamaz benim için, insan dinini değiştirir mi hiç aşk için! Ben yapmam şahsen, Türkiye'nin yüzde 99'u da benimle aynı fikirdedir.