Her geçen gün büyüyen sağlık imkanları ile sevk eden değil sevk alan bir il olma konuma yaklaşan Aydın, son teknoloji cihazları ve büyüyen sağlık birimleri ile vatandaşlara umut olmaya devam ediyor.

Yeni Çine Devlet Hastanesi’nde Sona Yaklaşılıyor 6

Otogarda adım atacak yer kalmadı, bilet fiyatları uçtu Otogarda adım atacak yer kalmadı, bilet fiyatları uçtu

Bu çerçevede Çine ilçesinde yapımına başlanan yeni Devlet Hastanesi inşaatında çalışmalar hızla devam ediyor. Çalışmalarda sona yaklaşılırken, Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, yapımı hızla devam eden 75 yataklı Çine Devlet Hastanesi inşaat alanını yerinde inceledi.

Yeni Çine Devlet Hastanesi’nde Sona Yaklaşılıyor 4

Çine Devlet Hastanesi Başhekimi ve yüklenici firma yetkililerinden inşaat alanında gerçekleştirilen çalışmalar, son durum ve planlamalar hakkında bilgi alan İl Sağlık Müdürü Şenkul, 20 bin metrekare kapalı alana sahip, 75 yatak sayılı, 28 poliklinik, 11 Palyatif Bakım ve 8 yoğun bakım yataklı kapasiteli Çine Devlet Hastanesi inşaatının tamamlanması ile daha modern ve konforlu sağlık hizmeti sunulacağını ifade ederek en kısa sürede vatandaşların hizmetine sunulması için çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini belirtti.

Yeni Çine Devlet Hastanesi’nde Sona Yaklaşılıyor 5
İl Sağlık Müdürümüz Dr. Eser Şenkul'a ziyaretinde, Kamu Hastaneleri Hizmetleri, Destek Hizmetleri, Sağlık Hizmetleri Başkan ve Başkan Yardımcıları, Çine Devlet Hastanesi Başhekimi, İdari Mali Hizmetler Müdürü ile Çine İlçe Sağlık Müdürü eşlik etti.

Yeni Çine Devlet Hastanesi’nde Sona Yaklaşılıyor 3Yeni Çine Devlet Hastanesi’nde Sona Yaklaşılıyor 2

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır. 
 

Editör: Haber Aydın