Aydın'da jandarma ekipleri vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamanın yanı sıra hayvanların korunmasına yönelik çalışmalarını da sürdürüyor. Edinilen bilgiye göre, Ağaçlı Mahallesi'nde 112 Acil Çağrı Merkezi'ne yaralı hayvan olduğu bildirildi. Söke İlçe Jandarma Komutanlığınca yapılan araştırmada Porsuk türü hayvanın yaralı olduğu görüldü. Yaralı hayvan tedavisi ve bakımı için Aydın Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü personeline teslim edildi.
Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır.