Kuşadası Belediyesi, 7’den 70’e toplumun tüm kesimlerini sporla buluşturmak amacıyla çalışmalarına devam ediyor.

Kuşadası Belediyesi'nin Sabah Sporu Etkinlikleri Yoğun Ilgi Görüyor 1

Aydın'da pamukta zararlılar tespit edildi Aydın'da pamukta zararlılar tespit edildi

2021 yılında “Sağlığa Tempo Tutuyoruz” sloganı ile başlatılan sabah sporu etkinliği geniş katılımla sürüyor. Antrenör Bedirhan Güllüdağ eşliğinde hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri farklı saatlerde Güvercinada, İsmail Cem Dostluk ve Barış Meydanı ile Özer Türk Stadyumu’nda gerçekleşen spor etkinliği farklı yaş grupları tarafından ilgiyle karşılanıyor.

Kuşadası Belediyesi'nin Sabah Sporu Etkinlikleri Yoğun Ilgi Görüyor 5

“Tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz"

Spor etkinliklerine yoğun katılım olduğunu söyleyen Antrenör Bedirhan Güllüdağ, “Haftanın dört günü çeşitli noktalarda spor etkinliklerimizi sürdürüyoruz. Çeşitli egzersizler yaparak tüm Kuşadalılara spor alışkanlığı kazandırmaya çalışıyoruz. 3 yılın sonunda etkinliklerimizin hala yoğun katılımla devam ettiğini görmek bizleri çok mutlu ediyor. Belediye Başkanımız Ömer Günel’e spora verdiği destek için tüm katılımcılarımız adına teşekkür ediyorum” dedi.

Kuşadası Belediyesi'nin Sabah Sporu Etkinlikleri Yoğun Ilgi Görüyor 3

“Önce kendimize sonra kentimize özen gösteriyoruz"

Spor etkinliğinin başladığı 2021 yılından bu yana sabah sporlarına aktif olarak katıldığını belirten Hüsnü Gümüşayak ise, “Kuşadası Belediyesi sayesinde 3 yıldır ücretsiz spor etkinliklerinden faydalanıyorum. Sağlıklı yaşam için atılan her adımı çok önemli buluyorum. İnsan önce kendine özen göstermeli. Biz önce kendimize sonra kentimize özen gösteriyoruz.

Kuşadası Belediyesi'nin Sabah Sporu Etkinlikleri Yoğun Ilgi Görüyor 4

Belediye Başkanımız Ömer Günel’e bu muhteşem hizmet için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kuşadası Belediyesi'nin Sabah Sporu Etkinlikleri Yoğun Ilgi Görüyor 2

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır.