Köşk'te Öğrenciler Bilim Fuarında Bir Araya Geldi 2

Gençlerin bilimin önemini kavraması ve teorik bilgilerin pratiğe dönüştürülmesi amacıyla hazırlanan bilim fuarları, ülke genelinde olduğu gibi Aydın’da da gerçekleştiriliyor.

Köşk'te Öğrenciler Bilim Fuarında Bir Araya Geldi 7

Bu kapsamda Köşk 100. Yıl Atatürk Ortaokulu’nda düzenlenen bilim fuarının açılışı gerçekleştirildi. Bilim Fuarı’nda bir araya gelen öğrenciler ise hazırladıkları bilim projelerini tanıttı.

Köşk'te Öğrenciler Bilim Fuarında Bir Araya Geldi 5

ADÜ, afete hazırlanıyor ADÜ, afete hazırlanıyor

Bilim fuarlarının öğrenmeye istekli, merak eden, araştırmacı, bilinçli bireylerin yetişmesine katkı sağlayan öğrenme metotlarından biri olduğuna dikkat çekilen sergide, hazırladıkları projeleri tanıtma fırsatı bulan öğrenciler de unutulmaz bir gün geçirdi.

Köşk'te Öğrenciler Bilim Fuarında Bir Araya Geldi 6

Köşk İlçe Milli Eğitim Müdürü Selim Karataş'ın katılımıyla gerçekleştirilen Bilim Fuarı açılışı ile ilgili yapılan Köşk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan paylaşımda "100. Yıl Atatürk Ortaokulumuzun 4006 Bilim Fuarı açılışını Kaymakamımız Sayın Tuğba Polat’ın teşrifleri ve daire amirlerimizin katılımlarıyla gerçekleştirdik.

Köşk'te Öğrenciler Bilim Fuarında Bir Araya Geldi 4

Emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz" ifadeleri yer aldı.

Köşk'te Öğrenciler Bilim Fuarında Bir Araya Geldi 3Köşk'te Öğrenciler Bilim Fuarında Bir Araya Geldi 1

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır. 
 

Editör: Haber Aydın