Kayseri 12. Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanlığından eğitim için kalkan Hava Kuvvetleri Komutanlığına ait SF-260D tipi bir eğitim uçağının kaza kırıma uğraması sonucu şehit olan Pilot Albay Uğur Yıldız ve Şehit Pilot Albay Gökhan Özen'in acı haberi, İzmir'deki evlerine ulaştı.

İzmir'e Çifte Şehit Ateşi Düştü 2

Aydın'da uyuşturucu baskını Aydın'da uyuşturucu baskını

Yetkililer ve askeri erkan, Şehit Pilot Albay Uğur Yıldız'ın Çiğli ilçesi Ataşehir Mahallesi ve Şehit Pilot Albay Gökhan Özen'in ise Karşıyaka ilçesi Örnekköy Mahallesi'nde bulunan evlerine gelerek acı haberleri ailelere verdi.

İzmir'e Çifte Şehit Ateşi Düştü 5
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Karşıyaka ve Çiğli Belediyesi ile AFAD ekipleri, iki sitede de taziye çadırı kurdu. Şehitlerin evlerine ve sitelere dev Türk Bayrakları asıldı.

İzmir'e Çifte Şehit Ateşi Düştü 4Öte yandan şehitlerden Pilot Albay Uğur Yıldız'ın cenazesi yarın öğle namazını müteakip Karşıyaka Beşikcioğlu camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Kadifekale Hava Şehitliğine, Şehit Pilot Albay Gökhan Özen'in ise yarın Eskişehir'de defnedileceği öğrenildi.

İzmir'e Çifte Şehit Ateşi Düştü 3İzmir'e Çifte Şehit Ateşi Düştü 1

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır. 
 

Editör: Haber Aydın