Eğitim-İş Aydın: Türkiye Yüzyılı’nın ilk eğitim dönemi, eğitimi yüz yıl gerileterek bitmiştir Eğitim-İş Aydın: Türkiye Yüzyılı’nın ilk eğitim dönemi, eğitimi yüz yıl gerileterek bitmiştir

Kent sakinlerinin dijital gelişimine katkı sunmak ve ileri teknoloji eğitimleri vermek amacıyla kurulan İstasyon Kuşadası, farklı alanlarda ücretsiz olarak düzenlenen eğitimlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Istasyon Kuşadası Çevre Günü (1)

Bu kapsamda Dünya Çevre Günü nedeniyle Kuşadası İstasyon Topluluk Merkezi’nde, Rahime Bilici İlkokulu’nda eğitim gören 4. sınıf öğrencilerine yönelik ‘Yeşil Gezegen Eğitimi’ düzenlendi. Eğitimde, uzmanlar tarafından öğrencilere, çevre ve afet farkındalığı ve yaşanabilir yeşil bir dünya konularında bilgi verildi.

Istasyon Kuşadası Çevre Günü (6)

 Eğitim sonrası İstasyon Kuşadası Topluluk Merkezi’nde düzenlenen eğitim ve atölye çalışmaları hakkında bilgilendirilen öğrenciler, Kuşadası Belediyesi’ne eğitim için teşekkür etti.

Istasyon Kuşadası Çevre Günü (7)Istasyon Kuşadası Çevre Günü (5)Istasyon Kuşadası Çevre Günü (3)Istasyon Kuşadası Çevre Günü (4)Istasyon Kuşadası Çevre Günü (2)

Bu haber Haber Aydın editörleri tarafından derlenmiştir. İçerikle ilgili bilgiler açık kaynaklardan toplanmıştır. 
 

Editör: Haber Aydın