Başkan Kaya öncülüğünde 140 bin metrekare yol yenileme çalışmasının gerçekleştirildiği İncirliova’da, belediye tarafından yol yenileme çalışmalarına Cumhuriyet Mahallesi’nde devam edildi.

İncirliova’da Yollar Yenilenmeye Devam Ediyor 1Başkan Kaya Cumhuriyet Mahallesi'nde devam eden çalışmaları bizzat giderek yerinde inceledi. İncelemeler boyunca vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Kaya, vatandaşların görüş, öneri ve taleplerini de dinledi.

İncirliova’da Yollar Yenilenmeye Devam Ediyor 3

Başkan Kaya ilçede devam eden yol yenileme çalışmalarına ilişkin açıklamasında, “Geçtiğimiz 5 yıllık hizmet dönemimizde, 140 bin metrekare yol yapımı ile gerçekleştirdiğimiz ilçe tarihinin en büyük yol yatırımını, 2. hizmet dönemimizde de sürdürüyoruz. Cumhuriyet Mahallemizde yol yenileme, bakım onarım ve desenli parke taşı döşeme çalışmalarına devam ediyorlar.

İncirliova’da Yollar Yenilenmeye Devam Ediyor

Merkez kırsal ayrımı yapmaksızın İncirliovamızda sorumluluk alanlarımız dahilinde olan tüm yollarımızın, ilçemize yakışır estetiklikte, vatandaşlarımızın güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlayacağı modern yollar olması için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

İncirliova’da Yollar Yenilenmeye Devam Ediyo 2

Yol yenileme çalışmalarının yanı sıra ilçede farklı nedenlerle bozulan yolların tamiratı için belediye ekiplerinin çalışmalarına devam ettiğini belirten Başkan Kaya, “İlçemizde doğalgaz kullanımını günden güne artıyor. Yeni doğalgaz bağlantılarının yapıldığı sokak ve caddelerde bozulan yollarımızın tamiratları için de ekiplerimiz, ilçemizin dört bir yanında onarım çalışmalarına devam ediyor. Birçok belediyenin ücretli bir şekilde gerçekleştirdiği onarım işlemlerini belediye olarak büyük bir fedakarlık yaparak, ücretsiz bir biçimde yapıyor ve vatandaşlarımızı büyük bir mali yükten de kurtarmış oluyoruz” dedi.

Bayram öncesi kiralık araç fiyatları iki katına çıktı Bayram öncesi kiralık araç fiyatları iki katına çıktı

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır. 
 

Editör: Haber Aydın