Pembe dizilerle ünlenmişti hayatı da pembe diziye döndü! ‘Karım hamile ama çocuk başkasından’ demişti… O bebek doğdu ama babası hala ortada yok Pembe dizilerle ünlenmişti hayatı da pembe diziye döndü! ‘Karım hamile ama çocuk başkasından’ demişti… O bebek doğdu ama babası hala ortada yok

Aydın’da binlerce abonenin elektriği, AYDEM firmasına olan borçları nedeniyle kesildiği öğrenildi. Vatandaşlar, ekonomik zorluklar nedeniyle borçlarını ödeyemediklerini belirtirken, elektrik kesintileri nedeniyle kış günlerinde soğukta kaldıklarını söyledi.

Elektriğin kesilmesiyle birlikte, özellikle soğuk kış günlerinde ısınma ve temel ihtiyaçların karşılanmasında zorluklar yaşayan vatandaşlar, AK Parti iktidarını ekonomi politikaları üzerinden eleştirdi.

Mustafa Savaş elektrik faturası ödüyor mu?’

4 kişilik bir ailenin ortalama faturasının 1500-2000 lira geldiğini söyleyen vatandaşlar, “AK Parti’nin Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş elektrik faturası ödüyor mu bilmiyoruz. Elektriğe servet ödüyoruz. Ödemezsen gelip anında kesiyorlar. Kış günü soğukta kalıyoruz” ifadelerini kullandı.