CHP’li Gökmen mahalle halkı ile bir araya gelmeye devam ediyor. İncirliova’nın kırsal mahallerinde yaşayan vatandaşların talep ve şikayetlerini bizzat yapılan köy ziyaretlerinde dinledi. Bu kapsamda yapılan köy ziyaretlerinde Arpadere ve Palamut mahallelerini ziyaret etti.

CHP İlçe örgütü ile birlikte mahalle sakinleri ile mahalle kahvesinde bir araya gelen Gökmen, vatandaşların şikayet ve isteklerini tek tek dinleyerek not aldı.

Osman Gökmen yerel yönetimleri kazanarak başkan olduğunda, özellikle kırsal mahallelerde yürütülen çalışmalarda özveri gösterileceğini belirterek, yol, temizlik, sosyal ihtiyaçlar temelinde belirtilen taleplerin kesinlikle göz ardı edilmeyeceğinin altını çizdi.


Arpadere ve Palamut mahallesinde samimi sohbet havasında geçen buluşmada, CHP İncirliova Belediye Başkan adayı Osman Gökmen mahalle sakinlerine, gösterdikleri misafirperverlik için teşekkür etti ve hatıra fotoğrafı çekildi.

AK Parti Balıkesir mitingi... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar AK Parti Balıkesir mitingi... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar