AK Parti Balıkesir mitingi... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar AK Parti Balıkesir mitingi... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhuriyet Halk Partisi Efeler İlçe Başkanı Süha Bayırlı, Aydın’da son yılların en fazla sağanak yağışın yaşanmasının ardından yaptığı açıklama ile Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne altyapı yatırımlarından dolayı teşekkür etti, DSİ ve Karayolları Müdürlüğü’ne tepki gösterdi.

Başkan Bayırlı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Kıymetli Aydınlılar,
Bugün şehrimiz son 30 yılın en büyük yağmurunu aldı. 5 saatlik bir sürede Metrekareye 83 kg yağış ile şehrimiz adeta büyük bir felaketi; can kaybı ya da yaralanma olmadan, mal kaybı olmadan atlattı…
Bu felaketi böyle ucuz atlatmamızın altında yatan en büyük neden Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından ilimize şimdiye kadar yaptığı 6 milyar 472 milyon lirayı aşan altyapı yatırımları.
Yapılan altyapı yatırımlarının kıymetini bugün bir kere daha anladık .
Yalnız beklerdik ki özellikle Devlet Su İşleri gibi Karayolları gibi kurumlar da bugün kendi görev alanlarında taşın altına ellerini koysunlar, yaşanan bu afetin bıraktığı izleri silmek noktasında ellerinden geleni yapsınlar.
Ne yazık ki hiçbirisini göremedik !..
Bugün bir kere daha anladık ki; Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu’na ne kadar teşekkür etsek azdır.
Yapılan altyapı yatırımları ve meteorolojik uyarılarla birlikte teyakkuz haline geçen Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak noktasında olağanüstü bir çaba sarf etmişler, bizlerin huzurunu sağlamak adına gecelerini gündüzlerine kattıklarını hepimize bir kere daha göstermişlerdir.
Teşekkürler Büyükşehir Belediyemiz, teşekkürler Sayın Özlem Çerçioğlu… İyi ki varsınız…