CHP’li Gürbilek’ten AKP’li Gökçe’ye: Sabahladığınız masalarda..

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Büyütmek için resme tıklayın

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek, Kuşadası Belediyesi ve KUSAV hakkında asılsız iddialarda bulunduğu için hakkında suç duyurusunda bulunulan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kuşadası İlçe Başkanı Mustafa Gökçe’ye sert yanıt verdi.

İnsanları karalayarak iftira atarak siyaset yapmanın AK Parti’nin uzmanlık alanı olduğunu belirten CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek “Bu konuda da partiniz ihtisas merkezidir” dedi.

CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek’in konu ile ilgili açıklaması şöyle:

“AKP İlçe Başkanı Mustafa Gökçe, iftiraları sonrasında hakkında yapılan suç duyurularından rahatsız olmuş, yine siyaseten seviyesiz ve gerçeklerden uzak bir açıklama yapma gafletine düşmüştür.
Sayın Gökçe, bir meclis üyenizin mekânında, yol arkadaşlarınız ve akıl hocalarınız ile sabahladığınız masalarda bulanıklaşan zihinlerinizle, yaptığınız her beyanatın karşılığını hukuk önünde vereceksiniz. Eskilerin deyimi ile bu köy sahipsiz değildir. İnsanları karalayarak iftira atarak siyaset yapmak sizin uzmanlık alanınızdır. Bu konuda da partiniz ihtisas merkezidir.
Siz bu ülkenin kurucu partisi olan Cumhuriyet Halk Partisi ve Genel Başkanımız hakkında mesnetsiz iddialarda bulunacağınıza, bir mafya liderinin diline düşen partinizin yöneticilerinizden temizlenin. Bu kentte ve ülkede, üyesi olduğunuz iktidar partisinin icraatlarından her kesimin canının yandığını 3 yaşındaki çocuk bile bilirken, siz kimin iddialarını dile getiriyorsunuz.
Sayın Gökçe, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Kuşadası İlçe Başkanı olarak, yaşadığımız bu kenti sizin gibi bulanık zihinlerden dün olduğu gibi bugün de koruyacağımı unutmamanızı dilerim. Ne bu kenti ne de ülkemizi, kurmaya çalıştığınız karanlık ve korku düzenine teslim etmeyeceğiz.
Her şeye rağmen, ortadan kaldırmaya çalıştığınız demokrasinin, adaletin ve hukukun önünde, “iddia” adı altında ortaya attığınız iftiralarınızın hesabını vereceksiniz.
Ortaya attığınız çirkin iddialarınızı kanıtlayamazsanız müfteri ilan edileceksiniz.”

10 Kas 2022 - 10:25 Aydin- Siyaset