Serhan Seyhan hakkında suç duyurusu

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Büyütmek için resme tıklayın

Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi bürokratları tarafından Serhan Seyhan hakkında yeni suç duyurularının yapıldığı öğrenildi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Başkan Özlem Çerçioğlu ve Büyükşehir Belediyesi bürokratları hakkında iftira içerikli yayınlarına devam eden Serhan Seyhan hakkında yeni suç duyurularında bulunulduğu öğrenildi. Edinilen bilgiye göre, Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin daha önce suç duyurusunda bulunduğu bir konu hakkında algı yaratmak, kamuoyuna yanlış bilgi aktarmak, Büyükşehir Belediyesi bürokratlarını töhmet altında bırakmak ve yargıyı etkilemeye çalışmak için yayın yapan Serhan Seyhan hakkında suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi.

Haber Aydın'ın ulaştığı bilgiye göre, Serhan Seyhan'ın algı yaratmak ve yargıyı etkilemeye çalıştığı konuyla ilgili yürütülen bir sürecin olduğu, söz konusu şahsın da suçunu kabul ederek Aydın 1.Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılamasının devam ettiği bilgisine ulaşıldı.

23 Eyl 2022 - 10:17 Aydin- Siyaset