Aydın’da iktidar hizmeti bulamadılar, Mustafa Savaş’a yol genişletme çalışması izlettiler

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Haber albümü için resme tıklayın

Merkezi hükümetten hizmet alamayan Aydın’da kaydedilen bir fotoğraf adeta durumu özetledi. TBMM KİT Komisyonu Başkanı AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş’ın yaptığı ilçe ziyaretinde yatırım bulamayınca yol genişletme çalışması izlettiler. O anlar kaydedilerek sosyal medyada da paylaşıldı.

Hizmette ve yatırımda Aydın’ı unutan iktidar partisinin Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, diğer illerde dev projelerde fotoğraf çekilen milletvekili arkadaşlarının aksine ilçe belediyesinin yol genişletme çalışmasında boy gösterdi. Aydın’da büyük devlet yatırımı bulamayan Savaş’ın Karpuzlu Belediyesi’nin basit bir yol genişletme çalışmasının yapıldığı bölgeye gitmesini ve orada fotoğraf çekilerek poz vermesini eleştiren vatandaşlar, “Biz devletten büyük projeler, dev hizmetler bekliyoruz. Diğer illerde durum Aydın’dan çok daha iyi. Aydın’a bir çivi çakmıyorlar. Geldiklerinde de gezip gidiyorlar. Vatandaşın derdini zaten soran yok. Yol genişletme çalışmasını takip etseler ne olacak etmeseler ne olacak” ifadelerini kullandı.

02 Eyl 2022 - 12:50 Aydin- Gündem