Aydınlıların İzmir Marşı coşkusu birilerini rahatsız etti

Aydın Büyükşehir Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında ünlü sanatçı Tuğba Yurt’u Aydınlılarla buluşturdu. Konserde Tuğba Yurt’un İzmir Marşı’na Aydınlıların coşkuyla eşlik etmesi birilerini rahatsız etti. Bazı internet sitelerinde vatandaşların coşkusunu gizlemek için yaşanan birkaç dakikalık elektrik kesintisi gündeme getirilmeye çalışıldı.

Haber  Aydın
Haber Aydın Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Aydın, tarihi bir 30 Ağustos kutlamasına daha ev sahipliği yaptı. Efeler’de bulunan Atatürk Kent Meydanı’nda binlerce Aydınlı Zafer Bayramı coşkusunu Tuğba Yurt ile yaşadı. Ünlü sanatçının şarkılarına eşlik eden Aydınlılar unutulmaz bir gece yaşadı. Konserde İzmir Marşını seslendiren Tuğba Yurt’a binlerce Aydınlı coşkuyla eşlik etti.

Aydınlıların coşkusu birilerini rahatsız etti

Manşet Aydın isimli internet sitesinde ise konser anında yaşanan birkaç dakikalık elektrik kesintisi gündeme getirilmeye çalışıldı. Aydınlıların coşkusundan rahatsız olan Manşet Aydın’ın haberi sosyal medyada da büyük tepki topladı. Vatandaşlar, konserin son dakikasına kadar meydanda coşkuyla bayramlarını kutlayan binlerce Aydınlının herkese en net cevabı verdiğini söyledi.

30 Ağu 2022 - 23:47 Aydin- Siyaset

Muhabir  Haber Aydın