Aydın Tekstil Camii’nde siyaset ayaklarına dolandı: Ezan okunmadan Cuma Namazı kıldık diye mesaj attılar

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Büyütmek için resme tıklayın

Bir süredir Aydın Büyükşehir Belediyesi hakkında algı yaratmak için Aydın Tekstil Park’ın içinde bulunan camiyle ilgili hayal ürünü iddiaları gündeme getiren Ahmet Gözen ve AKP’li siyasetçilerin oyunu ayaklarına dolandı. Caminin önünden poz veren Gözen, ezan okunmadan Cuma Namazı kıldık mesajı yolladı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden bir takım taleplerde bulunduğu iddia edilen ve kabul edilmemesinin ardından iftira içerikli yayınlara başlayan sözde gazeteci Ahmet Gözen’in whatsapp üzerinden gönderdiği mesaj pes dedirtti. Efeler’de 13:16’da ezan okunmasına rağmen saat 13:09’da whatsapp üzerinden mesaj yollayan Ahmet Gözen, Tekstil Camii’nde Cuma Namazı kıldıklarını öne sürdü.

Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne yönelik algı yaratmak için AKP’li siyasetçilerle camiyi siyasete alet eden Ahmet Gözen’in ezandan çok önce mesaj yollaması ‘Camide siyaset ayaklarına dolandı’ şeklinde yorumlandı.

26 Ağu 2022 - 19:49 Aydin- Gündem